Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "музика"

Забава

Албанската полиција кај Фјола Морина на граничен премин пронашла во нејзината торбата пиштол, а после претрес на возилото пронашле и пиштол кој изгледал како запалка. Пејачката...

Забава

Популарниот пејач Здравко Чолиќ својот голем хит „Она спава“ го посветил на Милица Костиќ, која починала пред 46 години откако паднала од 11 кат на кулата Рубин во Крушевац уште во 1974...

Забава

Атрактивната пејачка Теа Стошевска привлекува се повеќе внимание. Особено со своите провокативни изданија, во кои се’ почесто и се преставува на јавноста. Убава, згодна,...

Повеќе