Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "хорор"

Свет

Озлогласениот британски педофил е убиен во својата ќелија од страна на затвореник. Затвореникот пред судот рекол дека ќе продолжел да убива и други затвореници,...

Свет

Член на едно од најбогатите семејства во Њујорк, најстариот син на сопственикот на девет облакодери на елитните локации во Њујорк, Роберт Дурст ја имаше...

Свет

Полицијата во Бразил уапсила 19-годишно момче затоа што ја заврзал трудната љубовница и нејзиниот пријател, а потоа ги запалил живи во автомобил, и тоа...

Свет

Според првичните сомнежи станува збор за терористики напад во центарот на Виена. Во престрелките , како што соопштуваат од полицијата, настрадале седум лица, од...

Повеќе