Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Тони Науновски"

Македонија

Политичкиот аналитичар Тони Науновски реагираше на фејсбук на изјавата на Таравари дадена на емисијата “Клик Плус” на ТВ21. Таравари од Алијанса за Албанците откри...