Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "барселона"

Свет

Шпанската полиција прекина нелегална забава во хангар во близина на Барселона, која траеше повеќе од 40 часа. На забавата по повод новогодишната ноќ присуствуваа...

Спорт

По оставката на Хосеп Марија Бартомеу на претседателското место во Барселона, веќе тргна изборната трка за неговото место во каталонскиот гигант. Изборите се уште...

Повеќе