Connect with us

Hi, what are you looking for?

Медиа Едитор

Балкан

Ова мора да го знаете затоа што масовната имунизација започна во Србија, а мерките за сузбивање на епидемијата на коронавирус веројатно ќе се применуваат...

Забава

Хрватската пејачка Северина објави нова фотографија на социјалната мрежа Инстаграм на која позира во бикини со американско знаме, а потоа предизвика бура од коментари....

Забава

Холивудските актери Бен Афлек и Ана де Армас наводно раскинале по една година врска, пренесуваат странските медиуми. Имено, извори блиски до парот истакнуваат дека...

Забава

Кога и да објави фотографиј Кајли Џенер, Инстаграм веднаш почнува да гори.  Така беше и во вторникот навечер кога сподели три фотки. Најмладата сестра во семејството Кардашијан...