10 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

(ФОТО 18+) ИСПЛИВА НОВА СЛИКА ОД ДАРА БУБАМАРА – ПОВТОРНО ИСПРАТИЛА НА “ПОГРЕШНО МЕСТО”

И кога естрадата принудно мирува, Дара Бубамара не мирува. Пејачката, која поради провокативни фотографии и видеоклипчиња честопати беше во епицентарот на скандалите, повторно „фатена“ како им испраќа скокотливи фотографии на мажите.

Таа дури и не обрнува внимание на фактот дека веќе некое време е во врска со своето момче Тони, кој е 24 години помлад од неа. Овој пат Дара Бубамара се фотографирала во огледало како си ги допира нејзините гениталии, а „сочната“ фотка му ја испратила на човек непознат за јавноста. За тоа сведочи и фотографијата која дојде до српските медиуми.

Момчето се пофалило како се допишува со Дара и ја покажало фотографијата што таа му ја испратила.  Се чини дека дури и едно младо момче не може да ја смири Дара, а по ова коју знае дали и ќе  го задржи до себе. Меѓутоа, кога во медиумите ја покренуваат темата за нејзините експлицитни содржини, Дара секогаш „ја врти водата на своја воденица“:

„Никогаш не сакав моите експлицитни снимки да го привлечат вниманието на јавноста. Едноставно се случи. Мојот поранешен сопруг ме критикува за тоа, затоа, што тој знае дека сум чувствителна и дека не сум таква. Секако дека сакам да се смирам и да имам маж покрај себе, да се омажам по втор пат. Тони го сакам сè повеќе и повеќе како одминува времето. Сега кога ослабев, ќе се соблечам уште повеќе, па нека гледаат. Имам план да се стегнам, ќе уживате во моите стомачни“ – изјави Дара за медиумите.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести