7 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ: НИВЕС ЦЕЛЗИУС ПРОВОЦИРА УШТЕ РАНО САБАЈЛЕ (фото)

Нивес Целзиус на секој начин се обидува да привлече внимание, па во последно време објавува се попровокативни фотографии.

Така и овојпат хрватската старлета и пејачка позираше легната на бревет и топлес.

Најверојатно штотули разбудена побара кафе.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести