Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Тамара Тодевска"

Македонија

Синоќа на протестите организирани од страна на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, пред малкумината присутни се обрати Рашела Мизрахи, која заради натпартискиот карактер на...