Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "сандра африка"

Забава

Пејачката Сандра Африка наводно добила на подарок парцела на хрватскиот остров Брач, ни помалку ни повеќе од поранешниот спонзор на победничката на Задуга 3, Ива Гргуриќ, Маријан Шариќ (65)....

Забава

Пејачката Сандра Африка со жешки слики ги почести фановите, а во центар на внимание беше нејзиниот задник. Сандра на својот профил на Инстаграм објави...