Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "град"

Македонија

Вкупната бројка на Ковид дијагностицирани во нашата земја од почетокот на епидемијата изнесува 18138, бројката на оздравени пациенти е 15068, на починати е 743,...