Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "велес"

Македонија

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Делчево поднесе кривична пријава против З.Н.(37) од Велес поради постоење основи на сомнение за сторени кривични дела „спречување на...