Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Анџелина Џоли"

Забава

Анџелина Џоли откри како се чувствува после одреден период откако се разведе од сопругот Бред Пит пред четири години. Додека сите брујат за старателството и  нејзиниот премногу слаб изглед, Анџелина, таа открива...