Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "александра пријовиќ"

Забава

Една од најпопуларните млади пејачки Александра Пријовиќ претходната година стапи во брак со посинокот на Лепа Брена, Филип Живојиновиќ. Претходната година во март, Филип...

Забава

Снаата на Лепа Брена, пејачката Александра Живојиновиќ, која нам ни е попозната како Александра Пријовиќ, со нејзиното последно стилско издание остави голем впечаток. Пејачката...

Забава

Музичката ѕвезда Александра Пријовиќ ги остави мажите во неверување откако сподели фотографија во костим за капење. Имено таа на роденденската забава на својот пријател...

Забава

Александра Пријовиќ е загрижена поради епидемијата со коронавирусот, па повеќе е загрижена за здравствената состојба на блиските отколку за состојбата на музичката сцена. Таа...