spot_img
18.8 C
Skopje
вторник, јуни 8, 2021
spot_img

КАКВА БОМБА ДЕМИ РОУЗ УШТЕ ЕДНАШ ПОКАЖА ЗОШТО ЈА СЛЕДАТ 16 МИЛИОНИ ЛУЃЕ (фото)

Старлетата позната по своите раскошни облини и пред се бујно деколте Деми Роуз објави нови провокативни слики и привлече внимание.

Нејзините голи изданија во кои истакнува облини се вообичаени на социјалните мрежи, а познато е дека ретко носи долна облека.

Во најновите објави таа ги истакна огромните гради во деколтирани фустани, најпрво во летна, цветна, а потоа и во елегантна варијанта.

Таа посочи дека и овој пат ја „заборавила“ својата долна облека и за само 20 минути доби скоро 40.000 лајкови за една објава.

Бујната старлета ја следат 16,6 милиони луѓе на Instagram, а нејзините предизвикувачки слики и облини никогаш и никого не оставаат мирен.

Читај Следно

10,365FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести