spot_img
18.8 C
Skopje
вторник, јуни 8, 2021
spot_img

Актерката од “Игра на тронови” шокира: ОД МЕНЕ ОЧЕКУВААТ САМО ДА МЕ ВИДАТ ГОЛА (фото)

Актерката која јавноста ја запозна во една од најдобрите серии „Игра на тронови“ се пожали дека после серијата и настанал проблем. Имено сите беа воодушевени од нејзината убавина, а поради тоа сега сите очекуваат да ја видат гола.

Натали Емануел или позната како Мисанде, изјави дека продуцентите и режисерите очекуваат однапред да се соблече во сите нови проекти затоа што и онака веќе го сторила тоа, рече таа.

Таа тврди дека секој проект е приказна за себе и додава дека е подготвена да им се спротивстави на режисерите или едноставно да се откаже од проектот доколку заклучи дека барањето ги преминува границите.

„Девет пати од десет сè можеш да се договориш со луѓето и да се постигне компромис и да се најде средно решение“, заклучи таа.

Читај Следно

10,365FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести