spot_img
24 C
Skopje
понеделник, мај 10, 2021
spot_img

„Ангелите на Викторија“ направија голема забава на јахта во Мајами (ФОТО)

Тие знаат како добро да се забавуваат. „Ангелите на Викторија“ направија голема забава на јахта во Мајами, на која присуствуваа нивните партнери и пријатели.

На забавата беа Келси Мерит и португалската манекенка Сара Сампајо, која уште се нарекува наследничка на Адријана Лима и која еднаш рече „Биди љубезна кон себе и кон другите и престани да коментираш за промените на нивните тела“.

Друштво им правеа Јасмин Тук и Шанина Шајк, кои се стекнаа со слава на почетокот на својата кариера поради истото презиме што го има една од најпосакуваните манекенки, Ирина, па многумина сметаа дека се во роднинска врска и често дури и денес ја споредуваат нивната убавина .

Манекенките уживаа да се сончаат, да пијат, да се смеат и да бидат привлечни и расположени, направија селфи за убав спомен од оваа забава на јахтата.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести