spot_img
27 C
Skopje
понеделник, мај 10, 2021
spot_img

ЕЛЕОНОРА МИЉКОВИЌ ВО “ЛАЗАРОВ ШОУ”: Ангажиравме човек од Белград за да открие кој монтирал разговори на дечко ми (видео)

Скопјанката Елеонора Миљковиќ или само Нора, јавноста ја запозна во најгледаното реалното шоу во регионот „Задруга“. Згодната инфлуенсерка е гостин во новото издание на “Лазаров Шоу”.

Атрактивната Елеонора Миљковиќ е инфлуенсерка од Скопје која важеше за девојка со најдобрата „позадина“ во  “Задруга”, а некој ги објави снимките каде Елеонора е целосно гола пред камерите што предизвика целиот регион буквално да полуди по неа. Токму тој момент го објаснува во новото издание на “Лазаров Шоу”, кој е човекот што ги објави снимките и дали се кае за учеството во ријалити шоуто.

Годиниве сексапилната скопјанка често е на страниците на таблоидите и порталите и на македонските и  на српските, а реалциите со некои од тогашните ријалити ѕвезди продолжи да ги одржува и негува и до ден денес.

Од скоро македонската ријалити ѕвезда е дел од новоформираната “Ред ТВ” во Србија, и дефинитивно Нора е причината зошто сите чекаат временска прогноза.

Елеонора открива дека некој и испратил монтирани разговори помеѓу некоја девојка и дечкото на Елеонора, по што тие прекинале. Сепак подоцна се одлучиле да ангажираат човек од Белград кој открил дека разговорите се монтирани и кое лице го направило тоа.

Заедничкиот проект на Медиа.мк и Стефан Лазаров е шоуто кое и недостигаше на Македонија и токму затоа за краток период “Лазаров Шоу” ја доби довербата на публиката. Затоа, секоја недела бидете на јутјуб каналот на Стефан Лазаров во 20:00 часот.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести