spot_img
16 C
Skopje
петок, мај 7, 2021
spot_img

ХАОС ВО ДОМОТ НА ЏОГАНИ – СОСЕДИТЕ ПОВИКАЛЕ ПОЛИЦИЈА !? (видео)

Како бомба одекнала веста дека Ѓоле Ѓогани ја изневерува сопругата Весна, после кадрите кои ги снимиле “Папарацо лов“ и на кои се гледа како денсерот бакнува некоја женска личност во кола.

Подоцна е откриено дека тое жена која Весна и Џоле ја познаваат 20 години, а сега соседите откриле дека после спорната снимка наводно се случил хаос.

“Доаѓаше кан нив во станот, таа може мајка да и биде на Весна, колку е постара од неа. Кога ги видовме во емисија како се бакнуваат, сите соседи беа шокирани. Тоа е главна тема во зградата, Сирота Весна. Дали е можно дека ја изневерувал пред нејзини очи… Срамота, истакнала една од соседите на Џогани, додека жена задолжена за хигиена на зградата открила дека дошло и до кавга.

“Петмина соседи од утрово ми рекоа дека ноќеска било хаос во зградата, некои помислиле да повикаат полиција. Од нивниот стан се слушало викање, драње и пцуења. Тоа се случило некаде околу 11 часот навечер, токму кога и снимката за швалерацијата на Џоле била прикажана и на телевизија“, додала таа.

Весна Џогани е сликана на улиците во Белград, ден после емитување на прилогот. Пејачката имала црни наочари и делувала како лицето да и е отечено, но изјава не сакала да дава.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести