spot_img
16 C
Skopje
петок, мај 7, 2021
spot_img

БРУТАЛНО СЕ*СИ: АКТЕРКАТА АНА СТОЈАНОВСКА ЦЕЛОСНО ГОЛА НА ИНСТАГРАМ (фото)

Неодамна уметничко разголување во боја најави нашата актерка Ана Стојановска, која во топлес издание со раката преку градите откри дека работи на нешто ново.

Не помина многу време оттогаш, па сега Стојановска го објави и колоритниот финален резултат каде изгледа жешко и егзотично.

На една од фотографиите е сама, додека на другата има машка придружба.

„Арт Буковски“ е името на авторот кој го означи на објавата, а од приложеното евидентно е дека финалниот резултат изгледа ултра автентично, а Ана со својта кадрава коса, витката линија и самоуверениот став била вистинскиот избор за овој „body art“.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe
spot_img

Најнови Вести