4 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ДАРА БУБАМАРА СЕ ПОСРАМОТИ ЗА СИТЕ ПАРИ! КАТАСТРОФАЛЕН ФОТОШОП (фото)

Дара со своето момче се возеа низ пустина, па сакаше да се пофали пред фановите.  Позираше во кратки кратки панталони, со едната нога испружена, а делот околу коленото боде очи.

Изгледа дека Дара Бубамара не сака да се откаже од филтрите и Фотошоп затоа не е изненадувачки што нејзините нови фотографии привлекоа големо внимание поради тоа.

Очигледно е дека е искривен делот околу нејзиното колено, но не е јасно како пејачката успеала да го стори тоа или барем не видела дека нешто не е во ред со тој дел.

„Жено, што направи со ногата?“, „Навистина претеруваш“, „Ајде престани со фотошопирање на сликите, те молам“, „Ја искривив пустината“, се само некои од многуте коментари.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести