11 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ЛОТО ДЕВОЈКАТА МАРЈАНА СТАНОЈКОВСКА СО ГОЛЕМА ПРОМЕНА – ГОРИ ИНСТАГРАМ! (фото)

Македонската Лото девојка Марјана Станојковска е една од дамите на македонската сцена која секогаш се грижи за својот изглед и изгледа беспрекорно од глава до пети. Освен тоа таа е секогаш во чекор со трендовите.

Бидејќи нејзината професија бара од неа совршен изглед, таа се одлучи за мала корекрција на усните.

На новите фотографии објавени на нејзиниот Инстаграм профил може да се забележи дека Маријана си ја зголемила устата.

Што мислите вие, како подобро ѝ стои?

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести