7 C
Skopje
сабота, април 17, 2021
spot_img

НЕ СТЕ ВИДЕЛЕ ВАКВО НЕШТО – Најмалите кутриња во светот (видео)

Овие два слаткиша ќе ве воодушеват!
Дали некогаш сте го виделе најмалото куче на светот?
Можеби баш тоа се овие кутриња, тие се толку мали што можат да се сместат во вашиот џеб.

Сепак, на сопствениците на овие слатки не им е лесно затоа што веројатно треба да внимаваат да не ги изгубат овие „трошки“ по дома.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести