7 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ТАСКО ВО “ЛАЗАРОВ ШОУ”: Едвај се спасив од Тара Симов, ме бараше со нож.. (видео)

Во третата емисија на “Лазаров Шоу” гостин е еден од најпопуларните млади артисти во Македонија, Христијан Тасковски – Таско.

Таско брутално искрен раскажа што ги раздели на музички план со Два Бона. Откри дека Антониа Гиговска го одбила за соработка и раскажа за еден настап каде се запознал со ријалити ѕвездата од “ЗАДРУГА” Тара Симов. А, драмата која следела слушнете ја ексклузивно во новата емисија на јутјуб каналот на Стефан Лазаров.

Не пропуштајте секоја недела во 20:00 часот,  “Лазаров Шоу” на јутјуб каналот на Стефан Лазаров во соработка со медиа.мк.

Ексклузивни гости, искрени интервјуа и многу забава, токму затоа се рушат рекордите на гледаност. Ѕвездите во издание какво што не сте ги виделе.

Во продолжение можете да ги погледнете и првата и втората емисија од “Лазаров Шоу”.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести