-3.2 C
Skopje
среда, јануари 11, 2023

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! ТАРА СИМОВ ГО НАПАДНАЛА СО НОЖ МАКЕДОНСКИОТ ТРАПЕР ТАСКО (видео)

Недела во 20:00 часот ексклузивно интервју во “Лазаров Шоу” со еден од најпопуларните млади артисти во Македонија, Христијан Тасковски – Таско.

За прв пат искрено открива што ги раздели Таско и Два Бона. Раскажа и за настан кој не и беше познат на македонската јавност, скандал на јавно место со ријалити ѕвездата од “ЗАДРУГА” Тара Симов.

Открива колку корона кризата ги погоди музичарите и какви се неговите планови во иднина.

Пред само неколку дена лансираше нов хит во соработка со Пајак, кој дефинитивно ја освои публиката.

Затоа не пропуштајте во недела во 20:00 часот, Таско во “Лазаров Шоу” со Стефан Лазаров.

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img