8 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ДРАМА: МИЛИЦА ПАВЛОВИЌ УЛОВЕНА ВО НЕЗГОДА СИТУАЦИЈА – ФАНОВИТЕ ШОКИРАНИ (фото)

Со намера да прикаже што повеќе луксуз во кој ужива, Милица Павловиќ до изнемоштеност објавува снимки и фотографии од одмор, но една покажала и нешто што не сакала.

Имено, пејачката Милица Павловиќ често става слики на Инстаграм покажувајќи им на следбениците што прави.

Таа моментално се одмора во Будва. На тие слики и снимки често се гледаат нејзините, не така мали гради, меѓутоа денес, додека Милица ужива во овесна каша, шокирале сликите на кои воопшто ги нема.

Затоа прашањето е “Милице, каде ти се градите?“, е сосема легитимно. Нејзиниот одговор би можел да гласи: “На одмор се“.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести