9 C
Skopje
недела, април 18, 2021
spot_img

Поранешниот АНГЕЛ НА “Victoria’s Secret” НАПРАВИ ХАОС! ГОЛА НА ИНСТАГРАМ ГИ ПОЛУДЕ МАЖИТЕ (фото)

Позната манекенка Кендис Свонпул објавила фотографија на која позира целосно гола на плажа, а за краток временски период собрала повеќе од 330.000 лајкувања.

Кендис, според „Дејли мејл“, е во Мексико со манекенката Лаис Рибеиро и нивниот пријател и фотограф Едвард Брејвин, и направила нова реклама за својот бренд „Tropic of C“.

Брендот го покренала во јануари, 2018-та година, а целта ѝ е да произведува костими за капење направени од природно одржливи материјали.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести