7 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Познатиот рапер ја тресна од земја девојка му (видео)

Видеото од инцидентот кој се случил во Северен Холивуд, а на кој раперот Кујево, член на бендо Мигос, ја влече бившата девојка Савити датира од минатата година. Истото е направено пред да ја прекинат двегодишната врска.Безбедносната камера го забележила моментот кога Савити го удира Кујево пред да влезе во лифтот и се обидува да го спречи да влезе со неа. После туркањето на вратата од лифтор, раперот ја удира од земја девојката.

Инаку, девојката потврдила дека повеќе не се заедна и дека се чувствувала лошо во врската, како и дека била изневерена.„Сама сум. Премногу пати бев изневерена и повредена со приказна која ја деградира мојата личност. Емотивно сум отсутна веќе подолго време, но конечно сум мирна и слободна“, рекла Савити.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести