9 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ: АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ ГОЛА ВО КАДА – ЕДЕН ДЕТАЛ ГИ ИЗЛУДЕ ФАНОВИТЕ (фото)

Анастасија Ражњатовиќ сподели провокатино видео на социјалните мрежи, кое посебно се израдува машката популација.

Наследничката на Цеца се разголи и влезе во када во која уживаше во пената.

– Жураја, напиша Анастасија на Инстаграм.

Инаку фановите веднаш го забележаа и деталот за кои зборуваат сите.

Станува збор за огромен плазма телевизор кој стои во бањата.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести