Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

РИЈАНА НИКОГАШ ПОЖЕШКА – ГОРИ ИНСТАГРАМ (фото)

Музичката sвезда Ријана објави ново промотивно видео за својата линија за долна облека.

Имено, таа на својот профил објави каде го рекламира својот бренд. Ријана сама реши да го рекламира овој производ, па во прв план се нејзините заносни облини по кои е надалеку позната.

Облечена во црвено од глава до петици, пејачката го најави и Денот на вљубените, кој се слави низ целиот свет на 14 февруари.

најчитани вести

Македонија

Ни риба, ни девојка !Немањето став за референдумот, сега се повторува во политичката кариера на Мицкоски и по прашањето на пописот.Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ или...

Забава

Прекрасната Едина Муса ја познаваме како најубавата македонска кошарка, но таа во последниот период вложува повеќе време во фитнесот и затоа изгледа презгодно. Муса...

Македонија

Од 21 јануари угостителските објекти ќе работат до 21:00 часот, а сите останати мерки продолжуваат на сила. Согласно проценката на епидемиолошката состојба, ќе го...

Забава

Пејачот Дарко Лазиќ призна дека е во големи долгови, па неодамна откри дека е должен повеќе од милион ипол евра. „Уште не сум ги...