Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ГОРИ АФЕРАТА НА ДУШКО ТОШИЌ СО АНА – Се огласи нејзиниот поранешен сопруг, Јелена Карлеуша сеуште молчи!

Пеѓе Јовановиќ Близнак, музичар признал дека повеќе не во брак со Ана Јовановиќ со која има три деца.

Во екот на сканадалот со Душко Тошиќ, кој наводно е со Ана Јовановиќ во романса, се огласил Пеѓа, нејзин бивш сопруг.

“Ана и јас не сме заедно и не е моје да се плеткам и коментирам било што. Ние сме во супер односи и секогаш ќе биде така“, рекол Пеѓа за “Курир“.

Инаку, новата девојка на српскиот репрезентативец, а се зборувало дека нејзиниот маж кога дознал за нејзината афера дошло до распад на нивниот брак. Одлучиле да се разведат, но останале во пријателски односи.

Тошиќ не е динствениот на кого оваа атрактивна дама му фрлила око и го постирала на социјалните мрежи . Но тоа на фудбалерот изгледа воопшто не му сметало, бидејќи неговите соиграчи кога дознале со кого се гледа го предупредиле, но тој на тоа не му давал значение.

најчитани вести

Македонија

Ни риба, ни девојка !Немањето став за референдумот, сега се повторува во политичката кариера на Мицкоски и по прашањето на пописот.Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ или...

Македонија

Иако нема официјална информација, македонската ракометна репрезентација сепак ќе учествува на Светското првенство и тоа на местото на Чешка. Најновата информација дека оваа селекција...

Македонија

„Благодарност за шансата да се приклучам на администрацијата на Бајден и со извонредните колеги да ги обновиме трансатлантските врски и да работиме заедно со...

Македонија

Поради продор на студена воздушна маса од север, утре попладне и в четврток ќе има локални врнежи кои речиси насекаде ќе бидат од снег...