Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Луна го покажа трудничкото стомаче и ги разнежни сите! (Фото)

Луна Џогани ги разнежни сите со видео на социјалните мрежи во кое го покажа трудничкото стомаче.
Поранешната учесничка во реалното шоу ужива во својата бременост, а на Инстаграм објави видео од голиот стомак, кој го галеше цело време.

“5-ти месец, колку брзо поминува времето“, напиша Луна на социјалните мрежи.

Фото: Принтскрин инстаграм

Фото: Принтскрин инстаграм

Инаку, Луна откри дека веќе одбрала име за својата ќерка, а тоа ќе биде Миа.

Нивната љубов мина низ многу подеми и падови, но тие надминаа сè по напуштањето на „Задруга“. Иако многумина не веруваа дека оваа љубов ќе преживее, се случи прекрасен епилог.

најчитани вести

Македонија

Фрустрациите од губењето на водечкото место меѓу опозициските политичари од лидерот на Левица Димитар Апасиев, Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ги демонстрира со панични реакции и...

Забава

На социјалните мрежи се појави урнебесен оглас каде што едно лице бара придружничка за инает на неговата поранешна девојка. Момчето нуди да ја носи...

Забава

Пејачката Милица Тодоровиќ во моментов е во својот дом со своите најблиски, а таа не крие дека во следниот период сака да стане мајка....

Забава

Атрактивната балканска пејачка Сандра Африка им се обрати на нејзините фанови во прекрасно издание, а многумина останаа без коментар. Сандра им ги честиташе празниците...