Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Релаксирачка масажа со змии во Египет, НЕ Е ЗА СТРАШЛИВЦИ (ВИДЕО)

После напорен работен ден, на сите ни треба одмор и релаксација.

За разлика од останатите СПА, во Каиро се случува нешто чудно во просториите за масажа.

Смирувачки мелодии се слушаат во мала просторија за СПА во Каиро, додека живите змии лазат по грбот и лицата на клиентите и им ја олеснуваат болката, пишува Ројтерс.

Погледнете го целото видео:

најчитани вести

Забава

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ за време на гостувањето во една ТВ – емисија изјави дека во овој момент би се омажила само за рускиот...

Свет

Глад доведе до смрт на 200.000 луѓе само во Европа, а немири избувнаа во Велика Британија и Франција, додека магацините со храна беа ограбени....

Балкан

Повозрасните генерации сигурно се сеќаваат на Југославија, во која се произведуваше сè што може да замислите, а многумина ќе кажат дека тогаш бил подобар...

Свет

Бил Гејтс направи ново застрашувачко предвидување. Иако милијардерот е голем поборник за вакцинација и тврди дека вакцината е, всушност, единствениот спас за човештвото, тој...