4 C
Skopje
петок, април 16, 2021
spot_img

САША ПОПОВИЌ ОТКАЧИ И СЕ СОБЛЕЧЕ ВО СРЕД ЕМИСИЈА (фото)

Саша Поповиќ е познат како човек кој сака да ги насмее сите со свои вицеви, но овој пат направил “шоу“.

Тој ги откопчал напанталоните на сред емисија, со што ги покажал га*ите и рекол дека нема проблеми тоа да го прави.

Членовите на жирито се шегувале на негова сметка, мислејќи дека тоа нема да го стори, за потоа да ги изненади сите.

“Зошто да не ги покажам? Мене тоа не ми е проблем и да ги соблечам пред сите“, рекол Саша, кој ги откопчал фармерките, а тоа го забележале и камерите на “Ѕвездите на Гранд“.

Членовите на жирито се смееле на неговиот потег, а Поповиќ уште еднаш нашол начин како да ја заинтересира на јавноста.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести