5 C
Skopje
сабота, април 17, 2021
spot_img

ХАОС НА ЕСТРАДАТА: АНА БЕКУТА СО ПОРАКА ДО ЛЕПА БРЕНА: “Извини Бреноо, ама…” (видео)

На социјалната мрежа Твитер се појавила урнебесна снимка каде што главни актери се Ана Бекута и нејзиниот партнер Милутин Мркоњиќ Мрка.

Пејачката упорно се обидувала да се сними со Мрко, но тоа баш не и одело од рака. Имено, на таа снимка Мрка објаснува како се држи телефон за двајцата да бидат во кадар, со што ова предизвикало општа смеа на социјалните мрежи.

– Извини Брено, но Ана има најдобро видео – пишува во опис на еден корисник на Твитер кој го споделил ова видео, а набрзо тоа го сторила и Ана Бекута која докажала дека сака да прави шеги на своја сметка

– Извини Брено – напишала на шега Ана Бекута и ја таговала Брена со што предизвикала бројни реакции на Твитер, со обзир на тоа што многу корисници на оваа социјална мрежа се шегувале на нејзина сметка

– Дали набавивте селфи држач? Гледам дека Брена сеуште не, Боба излегува од кадар редовно – гласел еден коментар.

– Беки има стап, јас имам долги раце – нашишала на шега Бекута.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести