Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

КАКВА СЕК*И ВАМПИРКА!!! – Марија Каран ги полуди фановите (ФОТО)

Актерката Марија Каран ужива со сопругот и синот во Лос Анџелес. Таа таму работи на презентирање на балканската уметност пред остатокот од светот, но тоа не ја спречува да практикува одредени западни обичаи, како што е прославата на „Ноќта на вештерките“.

Секоја година, Марија се обидува да има поинаква и поинтересна маска, а оваа дефинитивно е една од нив.

Бел корсет, предизвикувачка долна облека, чорапи и, секако, „опасна шминка“ и високи потпетици, беа доволни да ја истакнат нејзината фигура и да ја направат секси вампирка

Еве како изгледаше:

најчитани вести

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Атрактивната романска манекенка и актерка моментално ужива во љубовна врска со синот на богат италијански бизнисмен. Пред тоа? Пред неколку години, романската манекенка Мадалина Генеа...

Забава

НЕКОИ работи се повторуваат одново и одново во разни филмови, но во реалноста многу ретко. И ова е особено точно кога станува збор за...

Забава

Светски познатата пејачка Ерика Баду изненади многумина кога на Twitter објави дека е позитивна и негативна на тестот за вирусот корона. Ерика направи брз...