Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ДАЛИ ПОКАЖА ПОВЕЌЕ ОД ШТО ТРЕБАШЕ: Сите ја зумираат сликата во бикини на манекенката (ФОТО)

Една од најплатените модели на денешницата, Кендал Џенер (24) се пофали со своето секси тело, но за малку не покажа повеќе од што треба.

Кендал позираше пред огледало, во бикини со цвеќиња, а долниот дел од костимот за капење се префрли настрана, така да се виде бела трага.

Имено, нејзините следбеници на Инстаграм забележаа дека бикинито не е баш таму каде што треба, па сите масовно зумираат на фотографијата на манекенката.

Кендал доби бројни комплименти за изгледот, а за два часа фотографијата собра повеќе од 4 милиони лајкови, но покрај сексапилното тело, огромно внимание привлече и пејзажот во близина на долниот дел од бикинито.

Кендал моментално ужива на езеро со пријателите, но не пропушта да ги заинтригира фановите.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...

Македонија

Седум непознати портали за пошироката јавност , со скромна посетеност и без соодветен импресум или новинари кои работат во нив, добиле солидна сума од...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...