Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "фудбал"

Спорт

Откако беа потврдени 14 случаи на коронавирус во Џенова, а се чекаат тестирањата од Наполи, министерството за здравство на Италија побара прекин на Серија...

Спорт

Портпаролката на новосадскиот суперлигаш, Сања Беба Кружевиќ, паузата во шампионатот ја искористи за пауза, а од одморот сподели неколку провокативни фотографии, кои секогаш ги маѓепсуваат нејзините...

Повеќе