Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "тирана"

Спорт

Црвена ѕвезда се изнамачи да се пласира во третото коло од квалификациите за Лигата на шампионите, бидејќи ја совладаа Тирана само со 1: 0 на непријатна посета во Албанија. Навивачите немаа можност да...

Балкан

Собирање на навивачи нема да биде дозволено Полицијата во Тирана околу стадионот “Er Albanija” инсталира уреди кои ќе го реметат сигналот на мобилни телефони...