Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "тетово"

Македонија

На 15.12.2020 околу 21.20 часот, полициски службеници на СВР Тетово го лишиле од слобода 38-годишниот тетовец Д.С, чиј угостителски објект на улица „Борис Кидрич“...

Македонија

На 14.12.2020 во 10:30 часот полициски службеници од Секторот за меѓународна полициска соработка -Отсек за потрага со асистенција на Единицата за специјални задачи во...

Македонија

Доцна синоќа во 22: 35 часот  во угостителски објект во с. Жеровјане, Тетовско при спроведена акциска контрола одполициски службеници од СВР Тетово во содејство со...

Повеќе