Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "теодора џехверовиќ"

Забава

Атрактивната млада пејачка Теодора Џехверовиќ ги фасцинираше своите фанови со серија нови фотогорафии на социјалната мрежа Инстаграм. Пејачката позиршае во пе*верзно издание, откако се...

Забава

Милица Тодоровиќ и Теодора Џехверовиќ вчера гостуваа во шоуто на Огњен Амиџиќ, па направија вистинско шоу, веднаш откако започна емисијата.  Имено, Милица држеше импланти...

Забава

Додека се жали на социјалните мрежи и на телевизиските емисии дека и е тешко без настапи и дека и требаат пари, Теодора Џехверовиќ всушност има големи приходи. Во текот на...

Забава

Пејачката и поранешна ријалити учесничка  Теодора Џехверовиќ е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм, а сега ги изненади своите следбеници со жешка фотографија на...