Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Словачка"

Свет

Масовното тестирање за коронавирус и програмата за карантин во Словачка во изминатите два викенда помогнаа за преполовување на бројот на заразени лица, соопшти премиерот...