Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Сдсм"

Македонија

Соопштение за јавност од СДСМ– реакција на изнесени ставови на Христијан Мицкоски Без срам и перде Мицкоски ги злоупотребува заболените од коронавирус во своите...

Македонија

Соопштение за јавност од СДСМ СДСМ и со петтиот пакет економски мерки продолжува со спас на работните места и градење на стабилна, развојна економија,...

Македонија

ВМРО-ДПМНЕ е партија која е синоним за криминал, корупција и неказнивост, партија која за 11 години режимско владеење создаде „заробена држава“ со партизирано судство...

Македонија

Соопштение за јавност од СДСМ Пратеникот во Собранието и портпаролот на СДСМ Костадин Костадинов во денешното гостување во емисијата „Утрински Брифинг“ посочи дека ВМРО-ДПМНЕ...

Македонија

Соопштение за јавност од СДСМ СДСМ е одговорна и државотворна партија која поставува нови стандарди, носи нова вредност во политичкото дејствување. Паралелно со промените...

Македонија

Прес-конференција, Богданка Кузеска, портпаролка на СДСМ Почитувани граѓани, почитувани медиуми Пописот на населението којшто ќе се одржи напролет, ќе обезбеди целосни, точни и релевантни...