Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "санкционирани возачи"

Македонија

Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден (08.01.) продолжи со акциски контроли во областа на сообраќајот. На територијата на град Скопје изречени...