Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "прилеп"

Македонија

На 19.09.2020 околу 19: 40 часот на регионален пат с.Витолиште – Прилеп, мотоцикл „ктм“, со прилепски регистарски ознаки, управуван од Д.Н.(47) од Прилеп, излетал...

Македонија

Непочитувањето на мерките, семејните собирања, навалиците, патувањата на гости се меѓу главните причини за наглиот пораст на заболените во Прилеп. Само за два дена...