Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "ојо"

Македонија

Секторот за внатрешни работи Скопје во изминатите денови интензивно работеше на расчистување на двата настани во кои беа инволвирани навивачки групи и други граѓани...

Македонија

Сопственикот на пропадната „Еуростандард банка“, Трифун Костовски упати јавен повик до претседателот на Собранието Талат Џафери, Обвинителството за организиран криминал, Антикорупциска комисија и Министерството...