Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "осомничени"

Македонија

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Гостивар донесе Наредба за спроведување истражна постапка против две лица осомничени дека сториле кривично дело – Неовластено производство...