Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "кражба"

Македонија

Кражба на златен накит од починат пациент на штипското Инфективно одделение е регистрирана во текот на вчерашниот ден. Портпаролот на СВР-Штип, Гордана Панајотова во...

Повеќе