Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Ким Кардашијан"

Свет

Кандидатурата на раперот Канје Вест за претседателските избори во Америка во ноември не беше прифатена во Охајо, одлучи Врховниот суд на таа сојузна држава....