Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Карди Би"

Забава

Американската раперка Cardi B (28) неодамна го прослави својот 28-ми роденден со развратна забава која шокираше многумина, а сега отиде чекор подалеку и објави...