Connect with us

Hi, what are you looking for?

All posts tagged "Инцидент"

Балкан

Во Загреб пред зградата на хрватската Влада утрово е повреден полицаец од огнено оружје, а хрватските медиуми објавија дека напаѓачот се самоубил. Полициските службеницви...